Jesteśmy firmą transportową, która świadczy usługi transportowe nieprzerwanie od 1994 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie i renomę wśród wielu firm, a przede wszystkim dużej firmy, której zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Bydgoszczy. Obecnie swoją działalność opieramy na współpracy z tym wiodącym partnerem dopasowując kształt usług do wymagań rynku. Kierunki świadczonych usług to kraje Europy Zachodniej i Południowej, w głównej mierze Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Austria, Szwajcaria i Węgry. 
Specjalizujemy się w przewozach objętościowych, przestrzennych. 
Nasza firma nieustannie inwestuje w infrastrukturę, przede wszystkim w pojazdy, co pozwala na umacnianie się naszej pozycji na rynku transportowym. Nieustannie zakupujemy i wymieniamy auta w oparciu o ochronę środowiska i z dbałością o komfort kierowców, zwracając szczególną uwagę na aspekt bezpieczeństwa. 
Tabor jest obsługiwany przez doświadczonych kierowców posiadających odpowiednie uprawnienia. Staramy się, aby był on wykorzystywany w sposób proporcjonalnie optymalny do powierzonych zadań, nad którymi czuwają pracownicy spedycyjni i biurowi. 

By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!

Aura BrooksGraphic Designer, Owl Eyes

It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel completely at ease. The design ended up being twice as good as I could have ever envisioned!

Eve CrawfordProduct Designer, That Biz

I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!

Jack GrahamCo founder, Coffee Inc

Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!

Zak ReidInstructor, Skate Nao