Skip to main content

Jesteśmy firmą transportową, która świadczy usługi transportowe nieprzerwanie od 1994 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie i renomę wśród wielu firm, a przede wszystkim dużej firmy, której zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Bydgoszczy. Obecnie swoją działalność opieramy na współpracy z tym wiodącym partnerem dopasowując kształt usług do wymagań rynku. Kierunki świadczonych usług to kraje Europy Zachodniej i Południowej, w głównej mierze Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Austria, Szwajcaria i Węgry. 
Specjalizujemy się w przewozach objętościowych, przestrzennych. 
Nasza firma nieustannie inwestuje w infrastrukturę, przede wszystkim w pojazdy, co pozwala na umacnianie się naszej pozycji na rynku transportowym. Nieustannie zakupujemy i wymieniamy auta w oparciu o ochronę środowiska i z dbałością o komfort kierowców, zwracając szczególną uwagę na aspekt bezpieczeństwa. 
Tabor jest obsługiwany przez doświadczonych kierowców posiadających odpowiednie uprawnienia. Staramy się, aby był on wykorzystywany w sposób proporcjonalnie optymalny do powierzonych zadań, nad którymi czuwają pracownicy spedycyjni i biurowi. 

Bardzo profesjonalna firma, zawsze wszystko zgodnie z planem i bez niespodzianek.

Marcin

Jest to jedna z najlepszych firm transportowych z jakimi sie spotkałam. Solidni pracownicy, nie boje sie im powierzyć swoich rzeczy. Za każdym razem rzeczy przyjeżdżaży w idealnym stanie. Polecam z całego serca.

Katarzyna

Rzetelna firma, transport na czas, bardzo miła obsługa. Polecam!

Jacek

Zespół rzetelnych spedytorów. Interesy załatwione są w 100% profesjonalnie, z akceptowalną dozą luzu. Bardzo fajna firma.

Marta